Ortodoncja - stomatologia,estedent ,staszczyk ,implanty

Kontakt

Kielce
ul.Langiewicza 35 oraz Bohaterów Warszawy 6
Rejestracja: (41) 366 38 58
tel.kom. 721-146-298
Email
gabinet@estedent.pl

Ortodoncja

Zajmujemy się leczeniem wad zgryzu i nieprawidłowości w ustawieniu zębów. Niejednokrotnie to pierwszy krok do pięknego uśmiechu. Leczenie ortodontyczne prowadzimy aparatami zdejmowanymi lub aparatami stałymi. Nie ma ograniczeń wiekowych dla leczenia ortodontycznego.

Leczenie ortodontyczne jest konsultowane ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii. Ta metoda pozwala opracować najkorzystniejszy plan leczenia i najlepszy sposób postępowania.

---

Aparaty ruchome

Typowe aparaty ruchome stosowane są w leczeniu dzieci. Składają się z plastikowej (akrylowej) płytki, mogącej mieć przeróżne barwy i drucianych elementów (pętli, śrub, klamer), mocujących aparat do zębów.

---

Aparaty stałe

Aparaty stałe, złożone z naklejanych na zęby pierścieni i zamków oraz łuków i dodatkowych elementów odpowiedzialnych za działanie takiego aparatu. Leczenie stosuje się zarówno u dzieci jak i u dorosłych.

Za mało informacji? Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Aktualności

CERTYFIKAT - IMPLANTOLOGIA

Z przyjemnością informujemy,że zarówno lek.stom.Paweł Staszczyk jak i lek.stom.Klaudia Staszczyk posiadają CERTYFIKAT UMIEJĘTNOŚCI IMPLANTOLOGA Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej

czytaj więcej